ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

• 245

31 травня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада.

На початку наради селищний голова від себе особисто та працівників виконавчого комітету привітав з Днем народження начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – Світлану Процан. Під час наради було акцентовано увагу, щодо виконання заходів дорожньої карти Лосинівської ТГ, яка була затверджена рішенням виконавчого комітету Лосиінвської селищної ради №  147  від 28 травня 2021 року. Також, розглядалися питання  проведення останніх дзвоників у закладах освіти Лосинівської селищної ради, підготовка до проведення 8(позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради та проведення заходів до міжнародного Дня захисту дітей.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів дано ряд завдань та доручень.