ЗІРКОВИЙ ПРОМЕНАД

  • 229

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей- прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в щасливе життя українського народу. З цієї нагоди 1 червня в Лосинівському будинку культури відбувся «Зірковий променад», свято  інтелекту, творчості,  таланту, сили духу та завзяття!.

З вітальним словом до учасників «Зіркового променаду» та всіх присутніх в залі звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. Побажав їм міцного здоров'я, успіхів, щасливого безтурботного дитинства та яскравих посмішок. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. У нашій громаді виростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. Під час проведення заходу  учасники, які приймали участь у науковій діяльності та конкурсах були нагороджені подяками селищного голови та отримали подарунки.

У номінації «Інтелектуальна надія» був відзначений Дмитро Руденко,учень 11 класу Лосинівської ЗОШ I-III ступенів, переможець 2 та 3 етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та його педагог-наставник Ніна Авраменко.

У номінації «Обдарованість і творчість» були відзначені Анастасія Савенко, Діана Макуха, Дар’я Кудленко, Юлія Олійник, Каріна Авраменко, Поліна Прокопенко, Злата Примак, Вероніка Костюченко, Анастасія Солом’янюк, Аріна Божа.

Були відзначені в номінації «Командна гра»  наступні команди:

- команда Рой  «Кожум’яки» Перемозького закладу загальної середньої освіти;

- команда здобувачів освіти Лосинівської Загальноосвітньої школи I-III ст. по важкій атлетиці;

- команда учнівського лісництва Світанківського закладу загальної середньої освіти;

Також, були нагороджені вчителі, наставники, тренери наших зірочок, які допомогли їм стати учасниками «Зіркового променаду». Це - Валерій Дерев’янко, Наталія Євенко, Ірина Божа, Віталій Могильний , Лідія Четверик, Оксана Костюченко, Світлана Олійник , Любов Храпата .

Учасників творчого променаду та всіх присутніх в залі  вітали своїми музичними номерами хореографічний колектив «Мрія» Лосинівського філіалу Вертіївської школи мистецтв під керівництвом  Наталії та Юлії Ващенко, учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Каріна Постол, Настя Савенко, Діана Макуха, Таня Макуха під керівництвом Валерія Дерев’янка та працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради