ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

  • 285

Шановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники! Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року.

Для молодших школярів цей день сповіщає про завершення навчального року та початок довгоочікуваного відпочинку. Для випускників  цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливим, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни та нашої території!

Також висловлюю щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість їхніх душ; батькам — за повсякденні турботи, за віддане вам тепло своїх сердець. Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров'я і віри в своїх дітей.

Шановні учні, дорогі випускники зичу вам успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів! В добру путь!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ