Протягом кількох тижнів Лосинівські молодіжні працівники за допомогою анкетування вивчали потреби молоді в громаді, складали карту молодіжної активності та сформулювали пропозиції ідей 10 проєктів. У результаті онлайн-опитування було визначено три, які набрали найбільшу кількість голосів у голосуванні. Загалом у голосуванні взяло участь 214 респондентів.

Для подальшої роботи три пріоритетні ідеї буде відправлено на рогзгляд команді Програми ДОБРЕ, які оберуть одну та фінансово посприяють в її реалізації.  Висловлюємо свою вдячність за активну участь у житті громади всім учасникам опитування та команді Програми DOBRE за унікальну можливість для молоді Лосинівської громади!!

#DOBRE#Лосинівська_ТГ

Опитування відбулося у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE),що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юніз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).