ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК !

  • 290

2 червня 2021 року в усіх закладах загальної середньої освіти Лосинівської територіальної громади пролунав Останній шкільний дзвінок, що сповістив про закінчення навчальних занять. Багатьом школярам він сповістив про канікули, сповнені яскравих вражень, а от для випускників, цей дзвоник справді є останній.

Після урочистих привітань, вони останній раз зберуться в своєму шкільному класі з класним керівником. Через карантинні обмеження заходи відбувались  не традиційно, у різних форматах. За дорученням селищного голови Анатолія Стрільця, участь у святкових заходах взяли  заступник селищного голови  - Оксана Мелашенко, секретар селищної ради Наталія Кошарна, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту- Віктор Кільовий та працівники відділу освітит Таміла Сукач, Ольга Романченко, завідувач сектору оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій – Сергій Постол.

В цьому році освітні заклади громади закінчують 34 здобувачі освіти 11 класів: у Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів - 16; Сальненському НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ступенів-6; Світанківському ЗЗСО-5; Галицькому ЗЗСО-4; Перемозькому ЗЗСО - 3. Свідоцтво про базову середню освіту  отримують 67 здобувачів.

Під час проведення заходів учням та винуватцям свята, які показали високий рівень знань під час різних конкурсів, олімпіад та спортивних змагань були вручені відзнаки –дипломи та нагороди, а їх наставники були нагороджені  подяками селищного голови. Представники селищної ради від себе особисто та селищного голови подякували вчителям за щоденну клопітку працю, батькам випускників побажали терпіння та успіхів, випускникам – успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання, легкої життєвої дороги, реалізувати всі свої здібності і таланти та здійснення мрій. А школярам – відпочити, зміцнити своє здоров’я та з новими силами повернутися 1 вересня до рідних шкіл.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на краще майбутнє. Бажаємо всім випускникам загальноосвітніх навчальних закладів знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Тож в добру путь, одинадцятикласники!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини