ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ПО ВИЗНАЧЕННЮ ПРІОРИТЕТНИХ ПОСЛУГ  

  • 296

 У Лосинівській ТГ завершилося проведення опитування населення про «Пріоритетні послуги». Кількість опитуваних від кожного населеного пункту визначалася шляхом співвідношення загальної кількості жителів територіальної громади та жителів кожного населеного пункту. Загалом було опитано 404 респонденти.

      Кожна послуга була оцінена по декількох критеріях, а саме: задоволеність послугою, потреба в послузі, поінформованість про послугу.

      Отримані дані були відправлені на інтерпритацію консультантам Програми DOBRЕ, які співставили отримані результати та визначили 5 найбільш значимих для населення послуг.

·       Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів

·       Первинна медицина

·       Централізоване постачання питної води

·       Громадський транспорт

      Після завершення опитування було сформовано комітет з відбору послуг, до складу якого увійшли представники від кожного населеного пункту у рівній кількості.

     03.06 відбулося засідання комітету по обранню пріоритетної послуги, на якому презентовано результати опитування.

     За результатами опитування членами комітету було визначено 3 пріоритетні послуги. Кожна з них була проаналізована та обговорені можливі кроки для її поліпшення. Шляхом оцінки ситуації та отриманих даних одноголосно було прийнято рішення обрати першою пріоритетною послугою будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів, адже за цю послугу проголосувала переважна більшість населення і вона потребує значного поліпшення.

Наступні кроки- це розробка плану удосконалення послуги, затвердження його на сесії селищної ради, підготовка проектної заявки та здійснення конкретних заходів по поліпшенню послуги у співпраці з програмою DOBRЕ.

ОТРИМАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ПО ПРІОРИТЕТНИХ ПОСЛУГАХ

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

 

Інші новини

Всі новини