ВИПУСКНИЙ БАЛ

Дата: 04.06.2021 17:05

4 червня  відбувся випускний бал для учнів 4 класу Лосинівської ЗОШ I-III ступенів. Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні - відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів.

Але це тільки початок! Їх шкільне життя у початковій школі було цікавим і веселим, але попереду їх очікує не менш насичена, різноманітна і яскрава середня школа - нові предмети, нові вчителі, нові злети та падіння. З вітальним словом до випускників звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. Побажав випускникам успіхів впевненості в завтрашньому дні, здійснення мрій, гарного літнього відпочинку, піднесеного настрою та якнайбільше приємних подій!

Діти станцювали свій перший вальс та висловили подяку всім вчителям, які провели з ними найщасливіші роки їх дитинства.

Виконавчий коміте Лосинівської селищної ради