ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ТА ЗАПРОПОНОВАНІ ФОНДОМ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ І ОРЕНДИ

Дата: 07.06.2021 17:13

Інформація для організацій, підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності. Чернігівська обласна державна адміністрація надала для використання в роботі перелік об’єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для оренди і приватизації.

Перелік об’єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для оренди і приватизації.