ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 11.06.2021 14:46

10 червня 2021 року в приміщенні Лосинівської селищної ради (зал засідань) відбулися 1-ші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директорів Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів та Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів.

Мета першого засідання - ознайомлення з поданими пакетами документів від кандидатів та прийняття рішення щодо допущення/недопущення їх до участі у конкурсі. Комісія також затвердила матеріали конкурсу та призначила дату проведення конкурсних випробувань на  22.06.2021р.:

1) На заміщення вакантної посади директора Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради – Калініченко Надію Миколаївну 1958 року народження, громадянка України, освіта вища, у 1992 році закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка (спеціальність – історія; кваліфікація – історик, викладач історії). Стаж роботи на посаді директора Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів – 20 років.

2) на заміщення вакантної посади директора Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради:

- Рубан Тетяну Миколаївну, 1977 року народження, громадянка України, освіта вища, закінчила Ніжинський державний університет імені М.В. Гоголя (спеціальність – географія). Стаж роботи на посаді учителя початкових класів та географії – 24 роки.

- Калюжну Ірину Анатоліївну,1967 року народження, громадянка України, освіта вища, закінчила університет "Ніжинський орден Трудового Червоного прапора державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя",(кваліфікація – учитель української мови та літератури), 1988р. Учитель початкових класів; в.о. директора Данинської початкової школи. Стаж педагогічної діяльності 34 роки.

У засіданні комісії крім членів комісії також взяли участь представники місцевого самоврядування навчальних закладів, в яких проводиться конкурс.

За матеріалами засідань конкурсних комісій