ПЕРША СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ У ЛОСИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

• 231

17 червня  2021 року до Лосинівської ТГ завітала польсько-українська експертна група - Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко, Оксана Колісник та Людмила Проценко, щоб розпочати Стратегічне планування розвитку громади.

Вони зустрілися з керівництвом громади, обговорили етапи подальшої роботи над Стратегією та провели засіданні першої сесії з розробки Стратегії розвитку Лосинівської територіальної громади . Участь у засіданні сесії взяли члени  робочої групи. Програму заходу відкрив селищний голова Анатолій Стрілець.

Стратегія розвитку громади - є дуже важливим документом, який дозволить скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання системних змін у всіх сферах суспільного життя. Дуже важливо, до його розробки долучати представників громадськості, а також підприємців, що працюють на території. Адже тільки спільними зусиллями та цілеспрямованими діями громада крокуватиме вірним шляхом. Цей важливий документ є визначальним для подальшого перспективного розвитку нашої громади. Він допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку.

В ході зустрічі було презентовано образ Лосинівської ТГ в діагностиці передумов сталого розвитку, яка проводилася в березні 2021 року, а також сам процес стратегічного планування- методологія, етапи, основні складові роботи та підсумкового документу, роль і значення робочої групи в процесі створення Стратегії  та в час її виконання.

В ході засідання дискутували з різних питань. Експерти презентували, та разом з представниками робочої групи робили висновки, діагностували умови для розвитку Лосинівської ТГ, аналізували проблеми громади в розрізі її територіальних складових.

На закінчення заходу експерти провели зустріч-інструктаж з командою, яка здійснюватиме соціологічні опитування для подальшого використання при розробці Стратегії.

Дякуємо організаторам за змістовний і корисний захід.

Робота над розробкою Стратегії триватиме і надалі.