ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2021 08:10
Кількість переглядів: 73

Шановні жителі  Лосинівської громади! Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Бажаю, щоб це свято об’єднало нас усіх у бажанні змінити життя на краще, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілювалися в ваше повсякденне життя. Нехай це свято додає вам наснаги та впевненості у власних силах. Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави.

Міцного вам здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів!

Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем Конституції України!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ