ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Дата: 25.06.2021 20:31

Сьогодні, в такий теплий та сонячний червневий день  в двох загальноосвітніх навчальних закладах Лосинівській ОТГ, а саме:  Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. та в  Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. відбулися випускні свята.

Перші  документи про освіту – атестати отримали  16 випускників Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та 6випускників Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Для випускників залишились уже в минулому шкільні дні, попереду перші кроки у самостійне життя. Ці прекрасні юнаки і дівчата – на порозі майбутнього життя. Серед них – майбутні інженери і програмісти, вчителі, дизайнери, військові, будівельники.

Зі щирими словами привітання до випускників, батьків та вчителів звернувся селищний голова Анатолій Стрілець. Щасливої долі, міцного здоров’я, легких життєвих доріг, невичерпних творчих сил, Божого благословення, успіхів у всіх починаннях та вагомих здобутків адресував випускникам. Кожному випускнику вручив  USB-флешку, а також нагородив грамотами за сумлінне ставлення до навчального та освітнього процесу, відповідальність, старанність, активну участь у шкільних заходах та житті школи:

• Руденка Дмитра Олександровича;
  • Прищепу Валерія Олеговича;
  • Шестопалова В’ячеслава Сергійовича;
  • Парубця Артема Олеговича;
  • Коркішка Владислава Вікторовича;
  • Найденка Артема В’ячеславовича.

Чимало гарних, теплих, настановчих  слів для випускників  звучало від директорів навчальних закладів, вчителів та батьків. Батьки  в свою чергу випускників подякували викладачам за їх нелегку працю, за увагу й теплоту до дітей протягом всіх років навчання в школі.

Хвилюючі моменти  з життя випускників промайнули в одну мить. З щирими усмішками та сльозами на очах вони прощалися зі школою, класним керівником, вчителями, однокласниками.

А вранці – традиційна зустріч сходу сонця та першого дня самостійного життя.

Виконавчий комітет Лосинівської  селищної ради