У СЕЛІ БОГДАНІВКА ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК ВОЇНАМ, ЩО ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

  • 384

«За Батьківщину тим, хто віддав життя своє і юність. Перехожий кожний низько вклонися, перед пам’яттю своїх земних Героїв. У вірності країні присягни!» – ці слова викарбувані на  пам’ятному знаку, який встановили біля сільського клубу в с. Богданівка.

Урочисте відкриття пам’ятного знаку жителям с.Богданівка, які вже ніколи не повернуться до рідних домівок, бо їхнє життя перервала війна, відбулося 29 червня 2021 року. На заході були присутні селищний голова Анатолій Стрілець, завідувач  сектору оборонно-мобілізаційної роботи , цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Сергій Постол, голова Ніжинської районної ради Анатолій Красносільський, голова громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» Сергій Ступак, воїни АТО, їх рідні та близькі, жителі села.

Світлу пам'ять полеглих воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання та схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих – Сергія Барана, Сергія Петрика, Віталія Кубрака, Миколи Орла, а також 10 героїв Другої Світової війни, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.  На знак вічної скорботи за полеглими захисниками до пам’ятного знаку були покладені живі квіти.

Вічна пам’ять та слава усім загиблим воїнам, які віддали своє життя за нашу Батьківщину, за наше майбутнє! Герої не вмирають, вони житимуть в наших спогадах, добрих справах в ім’я рідної України.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини