ЕКСПЕРТИ ПРОГРАМИ DOBRE ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЗВІТ З ОЦІНКИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ  ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ   

  • 325

02 липня 2021 року з робочим візитом до Лосинівської ТГ  завітали Наталія Сафронова - старший програмний спеціаліст Програми DOBRE  та Галина Семенець фінансова експертка Програми, з метою презентації звіту з оцінки управління фінансами в Лосинівській селищній раді.

Цей звіт є одним із етапів реалізації Програми та покликаний вдосконалити управління фінансами, надати практичні поради щодо покращення фінансового управління.

Під час зустрічі говорили про документи, процедури, практики та операції стосовно сфери управління фінансами, була дана попередня оцінка існуючого в громаді стану управління фінансами та бюджетного планування.

Також були надані рекомендації від експертів які сприятимуть розвитку місцевого самоврядування, дозволять поліпшити інформаційну прозорість фінансової діяльності в громаді, підвищити рівень участі населення у процесах управління, покращити рівень фінансування проєктів місцевого економічного розвитку.

Було презентовано інформацію у розрізі порівняння з відповідними показниками інших громадЧернігівщини, що беруть участь у програмі DOBRE . Відбулася жвава дискусія, в ході якої обговорено шляхи покращення управління фінансами в громаді.

**************************************

Зустріч відбулася в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини