УВАГА!

  • 309

Шановні жителі селища Лосинівка! Дорогі абоненти водопідведення  КП «Промінь»  Лосинівсаької селищної ради.

Вже неодноразово, ми зверталися до всіх Вас щодо вчасної сплати за водопостачання та раціональне використання артезіанської питної води для інших потреб. Висловлюємо вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за послуги з водопостачання!

Проте не всі абоненти вчасно і у повному обсязі оплачують отримані послуги. Але сьогодні ми не просимо, а вимагаємо від кожного абонента вчасно сплачувати за водопостачання.

Звертаємось до усіх боржників з великим проханням вирішити питання оплати щоб КП і надалі належним чином виконувало свої обов’язки. Адже наявна заборгованість унеможливлює своєчасний розрахунок за спожиту електроенергію, проведення робіт з утримання та ремонту водопровідних та каналізаційних мереж, ставить під загрозу фінансову стабільність комунального підприємства.

Тому звертаємось із прохання до всіх абонентів, в кого є заборгованість за водопостачання, сплатити борг. В іншому випадку через нарощення боргів споживачами комунальне підприємство  має загрозу призупинення надання послуг-  залишимося без водопостачання.

Сподіваємося на Ваше розуміння та порядність.

З повагою

адміністрація КП "Промінь"

Інші оголошення

Всі оголошення