6-7 липня представники нашої громади працювали в робочій майстерні "Strategy to Action": перехід до реалізації проектів МЕР.

В ході заходів успішно презентували проекти в рамках заходів Програми місцевого економічного розвитку Лосинівської ТГ:

- створення агенції місцевого розвитку з коворкінг центром;

- створення бізнес-парку з використанням незадіяних господарських примішень комунальної власності з подальшою передачею їх в оренду місцевому бізнесу для облаштування просторів з надання послуг;

- створення бренду Лосинівської ТГ, розробка комунікаційної стратегії та інвестиційного паспорту громади.

Проекти розроблені у співпраці з консультантом програми DOBRE Петром Лазарчуком, керівником ГО "Творімо майбутнє разом" Євгеном Коваленком та членами робочої групи  з МЕР Лосинівської ТГ.