ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

  • 284

14 липня  2021 року до Лосинівської ТГ завітала польсько-українська експертна група-Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко, Оксана Колісник та Людмила Проценко, щоб продовжити Стратегічне планування розвитку громади.

Вони зустрілися з керівництвом громади, обговорили етапи подальшої роботи над Стратегією.Стратегія розвитку громади - це важливий документ, який  є визначальним для подальшого перспективного розвитку громади. Він допомагає не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку. Цього дня працювали на території Шатурського старостинського округу. Програму заходу відкрив селищний голова Анатолій Стрілець.

Спочатку гості разом з членами робочої групи відвідали церкву, пам'ятник Праведниці народів світу- Устинії Петренко,  пройшлися вулицями села, спілкувалися з жителями, завітали в гості до сім'ї вишивальниць Раїси Іванівни Романченко та її доньок, побували в школі, сільському клубі та магазині.

Після чого плідно попрацювали над логічною матрицею та отримали домашнє завдання. Робота над розробкою Стратегії триватиме і надалі.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини