ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

Дата: 16.07.2021 08:34

Шановні бухгалтери! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій. Ваша професія - одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Важко уявити у сучасному світі галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася праця бухгалтера, їх досвід та професійні знання.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер. Адже саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом.

У день професійного свята дякую всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю.

Бажаю вам  міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, а також великого успіху, який супроводжуватиме вас у всіх справах та починаннях!

З повагою,

селищний голова Анатолій Стрілець