ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ!!!

• 249

17 липня на стадіоні спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» в м.Чернігів відбулися обласні спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад області. Спортсмени Лосинівської ТГ взяли активну участь у змаганнях з: міні-футболу, шашок, настільного тенісу, гирі та шахів.

Команду Лосинівської ТГ на чолі з Головою Лосинівської селищної ради Анатолієм Стрільцем представляли: Володимир Руденко, Дарина Рой, Євгеній Яременко, Катерина Харченко, Анатолій Литовченко, Михайло Романченко, Олександр Парасюк, Олександр Руденко, Володимир Сонець, Владислав Руденко, Владислав Постол.

Всі учасники достойно показали себе у різних видах спорту!

Лосинівська ТГ зайняла почесне 4 командне місце серед 15 учасників територіальних громад!

Щирі вітання нашим спортсменам з достойним виступом!!!

Нехай отриманий результат стане стимулом до майбутніх перемог!!!

За матеріалами відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради