СВЯТО У ЧОРНО-БІЛУ КЛІТИНКУ: У ЛОСИНІВСЬКІЙ ТГ ТУРНІРОМ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАХІВ

Дата: 21.07.2021 09:03

20 липня відзначається міжнародний день шахів – свято розумних та непередбачуваних спортсменів. На честь цього на території Лосинівського МНВК до Міжнародного дня шахів було проведено турнір на першість із шахів "Хто ти, кращий шахіст?"

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради щиро вдячний старостинським округам: с. Сальне/Садове Людмилі Петрик, с. Шатура  Людмила Петренко, с. Данина Віті Вовкогон, с. Шняківка  Таня Улько за підтримку учасників! І нехай учасників було не багато, не мало 11,місця розподілилися:

Чоловіки:

I місце: Євгеній Яременко(Лосинівка)

ІІ місце: Володимир Лисенко(Шняківка)

ІІІ місце: Артем Найденко, Микола Романченко (Сальне, Шатура відповідно)

Приз найменшого учасника отримав першокласник Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Богдан Бондар

Жінки :

І місце: Віта Макобрей (Лосинівка)

ІІ місце: Наталія Костюченко(Лосинівка)

ІІІ місце: Яна Яловська(Данина)

Всі учасники отримали від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради заохочувальні дипломи учасників, а переможці - відповідні медалі та грамоти!

Від Голови Лосинівської селищної ради Анатолія Стрільця кожен учасник отримав морозиво!

Щира подяка Анатолію Олексійовичу за підтримку, а всім учасникам - за достойну гру!

За матеріалами відділу освіти, сім’ї молоді та спорту Лосинівської селищної ради