ВИЇЗДНА ПРИЙМАЛЬНЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ 

  • 246

З метою вирішення нагальних питань громадян, 19 липня 2021 року відбулась виїзна приймальня селищного голови Анатолія Стрільця до Перемозького старостинського округу (села  Станція Лосинівська) за участю начальника ЖКГ – Анатолія Литовченка,  спеціаліста-землевпорядника- Лідії Заболотньої та спеціаліста-юрисконсульта – Ігоря Гаврилея.

Під час виїзної приймальні порушувались такі нагальні питання життєдіяльності даного населеного пункту, як : ремонт дороги, питна вода , екобезпека, благоустрій, прибирання територій, вуличне освітлення та земельні питання. На всі звернення селищним головою Анатолієм Стрільцем було надано роз’яснення, деякі питання  взято під особистий контроль та дано доручення  спеціалістам Лосинівської селищної ради вивчити питання, порушені у зверненнях громадян, та сприяти у їх вирішенні. Визначились по термінах виконання тих чи інших робіт.

Такі прийоми громадян будуть здійснюватися і надалі в усіх старостинських округах з метою поглибленого вивчення та вирішення хвилюючих питань населення громади та надання консультативної допомоги населенню.

Виконавчий  комітет Лосинівської селищної ради