ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ-УКРАЇНИ

  • 222

Шановні земляки! Дорогі жителі Лосинівської громади! 28 липня відзначається доленосна та знакова подія в історії України — День хрещення Київської Русі-України.

Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави.

Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, добробуту, міцного здоров’я на довгі мирні і щасливі роки!

З повагою

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ