ЛОСИНІВЦІ - 410 РОКІВ

Дата: 12.08.2021 16:20

День села чи селища завжди пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже сільське життя ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Сонячного недільного дня, 8 серпня 2021 року, завітало свято у Лосинівку. Заходи були присвячені ще й 410-й річниці, яку Лосинівка відзначає у цьому році. Із теплими словами до своїх односельців звернувся Лосинівський селищний голова Анатолій Стрілець. Вітаючи всіх зі святом, Анатолій Олексійович подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища та побажав односельцям розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

У цей день на свято завітали Григорій Ковтун – голова Ніжинської РДА, Микола Чуприна – директор СТОВ «Рід», Микола Бузина – Макіївський сільській голова, які привітали з Днем селища та побажали громаді розвитку і процвітання, а її мешканцям - миру, щастя та добробуту.

Цінними подарунками від селищного голови та оргкомітету заходу були нагороджені: одна з найстарших мешканок селища Петрик Ніна Дмитрівна, молода сім’я Костюченків Владислав та Ірина, наймолодші жителі Лосинівки – Артем Литовченко, який народився 29 червня 2021 року та Анна Алпеєва, яка народилась 1 серпня 2021 року, родина Талалаївський Григорій Микитович та Катерина Миколаївна, які відзначили золоте весілля – 50 років подружнього життя. Також за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня селища було вручено Почесні Грамоти та оголошено Подяки Лосинівського селищного голови жителям селища.

Приємний настрій всім глядачам протягом кількох годин дарували працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради, працівники і учасники художньої самодіяльності Лосинівського Будинку культури, хореографічний колектив «Мрія» Лосинівського філіалу Вертіївської школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко, ансамбль троїстих музик Лосинівського будинку культури, Анастасія Савенко, дует Меланія Савенко та Лілія Лаврінець.

Протягом дня на території селища працювали безліч цікавих локацій – від виставки зброї та стрільби з лука, до майстер-класів з лозоплетіння та виставки-продажу продуктів бджільництва.

Також жителі та гості громади могли поласувати смачним кулішем і варениками, придбати шашлик та інші смаколики, відвідати містечко майстрів, виставку зброї та місцевий музей історичних артефактів, зробити фото на пам’ять. Розвагою для наймолодших гостів свята стали безкоштовні батути, аніматори, аква-грим. І все це створювало атмосферу святковості.

Всі бажаючі мали змогу спробувати власні сили у спортивних змаганнях з мініфутболу, тенісу, армреслігу.

Молодь із задоволенням відвідала та повправлялась на туристичному знарядді, а також показали добрі знання з історії селища під час молодіжного квесту «Чи знаєш ти Лосинівку».

Додав азарту заходу і розіграш безпрограшної лотереї, в якій головним лотом була мультиварка.

Родзинкою свята стала концертна програма Бахмацького будинку культури. Завершилось святкування молодіжною дискотекою за участі MASTER DG.

Під час усіх заходів на варті здоров’я та спокою їх учасників були працівники Лосинівської амбулаторії ЗПСМ та міськрайвідділу поліції – за що їм щира подяка.

Всі заходи свята були організовані за спонсорські кошти підприємців селища. Лосинівський селищний голова та оргкомітет заходу висловлює вдячність усім, хто долучився до підготовки, організації та проведення свята.

Отож, залишається побажати мешканцям й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня селища Лосинівка.