ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

• 241

18 серпня 2021 року в Лосинівській громаді працювала польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко. Цього разу робоча група працювала у Світанківськівському старостинському окрузі, в приміщенні школи.

Спочатку відбулась дослідницька прогулянка територією населеного пункту, члени групи мали можливість поспілкування з мешканцями Світанку, що сприяло інтеграції спільноти громади, кращій обізнаності членів групи з проблематикою сільського населеного пункту.

Потім була презентація та обговорення результатів соціологічного опитування. Були узгоджені операційні цілі стратегії, їх визначено чотири:

- Збереження та розвиток людського капіталу громади з оптимальною демографічною структурою;

- Розвиток соціального капіталу, розбудова ефективного врядування та управління розвитком громади на засадах партнерства, взаємодопомоги та широкої участі громадськості;

- Створення умов для економічного розвитку та ефективного використання ресурсного потенціалу громади, стимулювання підприємницької діяльності, інновацій, кооперацій;

- Створення комфортних умов життя за рахунок розвиненої інфраструктури, захист навколишнього природного середовища.

Також робоча група плідно попрацювала над формулюванням завдань до операційних цілей.

Робота над розробкою Стратегії розвитку громади триватиме і надалі.