ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 30.08.2021 14:27

31 серпня 2021 року о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету   (в залі засідань адмінбудівлі Лосинівської селищної ради).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про схвалення прогнозу бюджету Лосинівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Інформує:  В. Постол, начальник фінансового відділу

1. Про затвердження калькуляції оплати за професійне навчання курсантів (водій автотранспортних засобів категорії «В») в Лосинівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Інформує:  С.Процан, начальник відділу

бухгалтерського обліку а звітності

1. Про  стан протипожежної безпеки на території Лосинівської селищної ради.

Інформує: С. Постол, завідуючий сектором оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

1. Про погодження «Програми забезпечення пожежної безпеки Лосинівської територіальної громади на 2021-2022 роки»

1. Про погодження «Програми підвищення ефективності управління активами Лосинівської селищної ради на 2021-2-23 роки»

Інформує: І Гаврилей, головний  спеціаліст-юрист

1. Про погодження «Програми відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян Лосинівської територіальної громади залізничним транспортом приміського сполучення на 2021 рік».

Інформує: Л.Олійник, начальник відділу

соціального забезпечення.

1. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень

Інформує: А.Литовченко, начальник відділу ЖКГ, благоустрою, архітектури, будівництва, розвитку територій та земельних ресурсів

8.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №88 від 2603.2021 «Про надання дозволу гр.. С.Петрик на вчинення правочину щодо укладання договору оренди земельної ділянки від імені малолітньої доньки».

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

9. Про затвердження списків дітей на вручення подарунків (канцприладдя) з нагоди Дня Знань.

Інформує: Л.Темчурова, в.о. начальника служби у справах дітей

10. Про надання дозволу на оформлення технічної документації на перепланування у квартирах смт.Лосинівка.

Інформує: О.Мелашенко, заступник селищного голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

11. Про надання дозволу опікуну на відчуження земельної ділянки (паю) від імені недієздатної особи.

12- 20. Про надання матеріальної допомоги.

21. Різне.

- про результати сповіщення призовників

- про підготовку звітів старост

- про проведення громадських слухань у Перемозькому та Галицькому старостатах