ДЕНЬ СЕЛА В САЛЬНОМУ

Дата: 30.08.2021 10:23
Кількість переглядів: 66

Останні літні дні, величне свято Успення пресвятої Богородиці, а в Сальному Лосинівської громади  - ДЕНЬ СЕЛА!

Зійшлося і з'їхалося на святото люду чималенько. Лунали вітання на щедрій сальненській землі від селищного голови Анатолія Стрільця, старости Сальненського старостинського округу Людмили Петрик, першого заступника голови Ніжинської РДА Інни Горобей,  керівника місцевого сільгосппідприємства, одного з гайбільших меценатів свята ТОВ "Рід" Миколи Чуприни, директора Сальненської школи Надії Калініченко, наших гостей з Миколаївської ТГ Дніпропетровської області Альони Юрченко і, звичайно ж від уродженця Сального, Народного депутата України Анатолія Гунька.

Чудову концертну програму жителям села та гостям подарували працівники відділу культури та Лосинівського будинку культури Лосинівської селищної ради. А народний депутат, в якості подарунку, привіз для своїх односельців неперевершений, запальний "Лісапетний батальйон".

На святі розваги знайшлися для всіх: для дітвори- батути, для молоді - спортивні змагання, для людей більш поважного віку - концертна програма і духовий оркестр. А ще всі бажаючі мали можливіть скуштувати смачного капусняку, кабанчика на грилі та інших смаколиків.

Свято вдалося на славу. Дякуємо усім, причетним до його підготовки та проведення!