ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ

  • 270

вересня  у навчальних закладах Лосинівської територіальної громади відбулося свято – День знань, яке знаменує  досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму. Цього року для 646 здобувачів освіти пролунали перші дзвоники .Нинішнього навчального року зробили свій перший  крок у чарівну Країну Знань 56 першокласників.

По всіх навчальних закладах громади відбулися  урочисті лінійки, де були щирі вітання і побажання доброго старту у новому навчальному році. Виступали вчителі, батьки і школярі. Окрім щирих вітань усім першокласникам були подаровані перші книжки «Буквар». Кожний навчальний заклад нашої громади відвідали представники Лосинівської селищної ради.

У цей святковий сонячний день школи потопали у розмаїтті осінніх квітів і вишиванок. Велично лунав голос дзвоника, скликаючи учнів та вчителів до чистих, світлих, відремонтованих класів на Перший урок у новому навчальному році.

Перший дзвоник покликав малечу до перших класів, за парти. Вони починають свій шлях Країною знань, нехай він буде цікавим та плідним. Учні випускного класу мають його успішно завершити. Бажаємо батькам та педагогам набратися терпіння і мудрості, щоб допомогти пройти цей шлях разом з ними.

Щасти Вам!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради