ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

  • 358

Шановні підприємці Лосинівської громади! Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем підприємця!

У переддень свята прийміть найщиріші привітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Зичу вам та вашим родинам, вашим колективам миру, міцного здоров’я, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована ваша справа буде вдалою і успішною, постійно зростають нові обсяги виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки.

Хочу подякувати вам за наповнення бюджету нашої громади, за моральну та матеріальну допомогу на всі заходи які проводяться в нашій громаді, це допомога у культурно-масових, спортивно-масових заходах, велике спасибі що допомагаєте армії, надали допомогу нашим резервістам територіальної оборони, майже за ваші кошти проведено день селища та дні сіл нашої громади, на святкування державних та церковних свят також є відчутна допомога. Знаю що і благодійно допомагаєте простим малозабезпеченим людям та надаєте посильну допомогу людям хто в горі, та хто в радості. За що я вам всім особисто, члени виконкому, депутатський корпус дякуємо. Зі святом вас!

З повагою,

селищний голова Анатолій Стрілець