ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «УРОК»

  • 485

З метою виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до навчання триває проведення профілактичного рейду «Урок» у 2021 році» на території Лосинівської територіальної громади.

Метою заходу є надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги до нового навчального року канцтоварами та шкільним приладдям, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до чинного законодавства, обов’язки по забезпеченню належних умов щодо навчання та виховання дітей покладено на Вас. Згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей.

Шановні мешканці громади!

У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо інформувати службу у справах дітей Лосинівської селищної ради.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради