СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

Дата: 15.09.2021 14:53
Кількість переглядів: 72

Безжальне колесо Другої світової війни, яке прокотилося українською землею, залишило за собою розруху і безліч людських жертв. Проте навіть час не в змозі стерти з нашої пам’яті згадку про ті страшні події.

У ці вересневі дні ми  відзначаємо 78- річницю  з Дня визволення Ніжинщини від німецько-фашистських загарбників. 78 років тому, наше селище  було звільнене від німецько-фашистських загарбників. Тому сьогодні святий день! День вдячності і подяки тим, хто здобував цю перемогу. Ми віддаємо шану воїнам, які боронили нашу рідну Батьківщину, наше рідне селище. Так, біля пам’ятника невідомому солдату в смт. Лосинівка відбулося покладання квітів.

В заході взяли участь: працівники виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, працівники відділу культури, освітяни та школярі. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у тяжкі роки.

Під час заходу вчитель історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ніна Авраменко, провела невеличкий історичний екскурс тими страшними роками війни, згадали події, які передували звільненню нашої малої батьківщини від ярма окупації. Здобувачі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. розповіли вірші. На завершення на знак шани відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника.

В старостинських округах  також відбулося вшанування та покладання квітів до пам’ятних знаків.

Давно загоїлись рани, зрівнялись окопи, але людська пам'ять знову і знову повертається до минулого. Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу.

Розбудовуєм нашу країну.

Розбудовуєм рідний наш край.

Бережемо свою Батьківщину,

Наш маленький і сонячний рай!