ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 17.09.2021 12:49

16 вересня 2021 року до Лосинівської громади завітала польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко. Цього разу робоча група працювала у Галицькому  старостинському окрузі, в приміщенні інформаційно-дозвілєвого простору.

Спочатку відбулась дослідницька прогулянка територією населеного пункту, члени групи мали можливість поспілкуватися з мешканцями Галиці, що  сприяло інтеграції спільноти громади, кращій обізнаності членів групи з проблематикою сільського населеного пункту.

Потім робоча група плідно працювала над вивченням та погодженням завдань до операційних цілей.

Наступне засідання робочої групи відбудеться у жовтні 2021 року для обговорення проєкту Стратегії розвитку Лосинівської громади.