ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

  • 288

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Лосинівської територіальної громади! Кожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля.

Тільки чуйні, добрі і уважні люди могли вибрати цю незвичайну, але таку відповідальну професію. У цей день щиро вітаю усіх працівників дошкілля з професійним святом.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення. Хай кожен ваш день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою. Нехай ваші вихованці завжди дарують вам лише свої променисті посмішки, заряджають власним щастям й безтурботністю!

Зі святом!

З повагою,

Селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ