ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 27.09.2021 14:48

27 вересня 2021 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради. В ході проведення робочої наради присутні розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громади, що потребують вирішення. Керівники структурних підрозділів доповіли про основні завдання на поточний тиждень.

Під час наради селищний голова акцентував увагу на підготовку до початку опалювального сезону на 2021/22 років, а такожн на підготовку та проведення заходів до Дня працівників освіти. Під час наради було обговорено заходи щодо відзначення в громаді Міжнародного Дня людей похилого віку.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 27 вересня по 01 жовтня можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/.../0f1a937b7afe08d4f7aa8f631952d42c.pdf

Підводячи підсумки наради, Лосинівський селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу .