ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

  • 201

30 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія  Стрільця. У ході засідання заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

 На засіданні члени виконкому заслухали інформацію про:

  • готовність закладів освіти Лосинівської селищної ради до нового навчального року.
  • організацію гарячого харчування дітей в закладах освіти Лосинівської селищної ради.
  • стан підготовки закладів соціально-гуманітарної сфери Лосинівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021 року.  
  • забезпечення законності і правопорядку на території Лосинівської селищної ради.
  •  роботу соціального гуртожитку «Турбота» та служби «Соціальне таксі».

На засіданні виконавчого комітету старости Терешківського, Шняківського та Шатурського  старостинського округу звітували  про роботу протягом 9 місяців 2021 року.

Окрім цього, було розглянуто інші питання, про організацію проведення заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Також, селищний голова закликав усіх присутніх постійно проводити роз’яснювальну роботу в населених пунктах громади щодо необхідності вакцинації населення.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям на лікування.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення. Всі прийняті рішення відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Лосинівської територіальної громади.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради