Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

У цей чудовий день  селищний голова -Анатолій Стрілець та директор центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко, побували в соціальному гуртожитку «Турбота». Селищний голова  привітав мешканців гуртожитку зі святом та побажав міцного здоров’я та добробуту.

Вже традиційно Лосинівська громада підтримує людей похилого віку не лише теплими словами, а й подарунками. Цього року були вручені продуктові набори особам похилого віку.

Бажаємо усім людям похилого віку найголовніше  – здоров’я! Зичимо безхмарного неба, миру, довголіття, поваги, шани від рідних і близьких. Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!