ЗАПРОВАДЖЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС З РЕЄСТРАЦІЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Дата: 05.10.2021 09:06

Управління Держпраці у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до пункту 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26Л 0.2011 №1107, з 01.07.2021 впроваджено реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України (далі - Портал). Реєстрацію декларацій через Портал можна виконати за посиланням https://my.gov.ua/info/service/byservicescope-2/5085/details.