ПРО ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я МЕШКАНЦІВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.10.2021 13:12

6 жовтня консультанти Чернігівського регіонального офісу Програми «ULEAD з Європою» Ірина Кудрик та Олександр Мельник провели онлайн консультацію для працівників виконавчого апарату Лосинівської селищної ради на тему «Обов’язок органу місцевого самоврядування – забезпечити охорону здоров’я мешканців  Лосинівської громади: фінансування програм, закладів та заходів».

На даний час Лосинівська громада перебуває в стані приймання-передачі КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги» тому така консультація була вкрай потрібною, адже головна її мета: формування розуміння необхідності виконання управлінських повноважень з медичного забезпечення та надання медичних послуг належної якості мешканцям громади, застосування оцінки затрат та результативності фінансування програм, закладів та заходів за функцією видатків місцевого бюджету «охорона здоров’я», порядок розробки бюджетних програм у сфері охорони здоров’я.

Протягом 2-х годин плідної роботи було обговорено цілу низку проблемних питань від управління майном, до фінансування галузі охорони здоров’я за рахунок коштів місцевого бюджету. Але головним об’єктом цього обговорення залишалися мешканці Лосинівської громади, які повинні  бути забезпечені якісними медичними послугами.