Лосинівська територіальна громада

ТРИВАЄ РОБОТА З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 08.10.2021 16:07
Кількість переглядів: 323

8 жовтня 2021 року  відбулося останнє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади. Сьогодні польсько-українська експертна група зі стратегічного планування розвитку громад у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко, Оксани Колісник, за участі програмного асистента Людмили Проценко працювали в Лосинівці.

Перед початком засідання робочої групи представники польсько-української експертної групи зустрілися з селищним головою. Окреслили цілі роботи під час 5-ї стратегічної сесії. Анатолій Стрілець, вручив подяку учасникам польсько-української експертної групи за плідну співпрацю у розробці Стратегії сталого розвитку Лосинівської ТГ на 2021-2024 рр. Після чого члени робочої групи почали працювати  над останнім етапом розробки Стратегії.

Адже, Стратегія розвитку громади - це важливий документ, який  є визначальним для подальшого перспективного розвитку громади. Він допомагає не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку.

Під час 5-ї стратегічної сесії учасники робочої групи ознайомилися з:

• функціями стратегії;
  • результатами спільних напрацювань;
  • інструментами стратегічного управління;
  • суб’єктами стратегічного управління;

Обговорили особливості Стратегії та подальшу роботу з документом.

Попереду затвердження Стратегії сесією селищної ради. Активна реалізація стратегічних завдань сприятиме розвитку громади. Окрім того, виконання Стратегії зможе забезпечити постійний розвиток Лосинівської ТГ у всіх важливих напрямах.