ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 220

22 жовтня 2021 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

На порядок денний було винесено два питання:

1.  Про роботу закладів освіти Лосинівської селищної ради в умовах розповсюдження захворювань на COVID-19.

2. Про санітарно-епідемологічну ситуацію в Лосинівській ТГ.

Враховуючи обговорення, комісія вирішила:

- Продовжити осінні канікули в закладах освіти до 29.10.2021 року.

- Забезпечити належне водопостачання та водовідведення навчально-виховних закладів, оснащення харчоблоків необхідним технологічним та холодильним обладнанням, розробним інвентарем, посудом.

- Створити в закладах освіти належні умови для дотримання дітьми та персоналом правил особистої гігієни відповідно до вимог санітарного законодавства.

- Забезпечити контроль за якістю та безпечністю продуктів та продовольчої сировини, які надходять в навчально-виховні заклади, дотримання умов постачання, зберігання, технології приготування справ.

- Вжити додаткових заходів щодо дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь.

- Проводити активну санітарно-просвітницьку роботу серед дітей і персоналу з питань профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини