ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  • 260

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця відбулось засідання 13 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 13 депутатів, на розгляд було винесено 216 питань порядку денного. Кожне – по-своєму важливе та значуще, адже стосується тієї чи іншої сфери діяльності громади та життя її мешканців.

Перед початком засідання сесії, селищний голова привітав депутатів, які святкують свій День народження у жовтні місяці та всіх присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

В кінці пленарного засідання селищний голова подякував всім за співпрацю. З рішеннями, які були прийнятими відповідно до регламенту, можна ознайомитися на офіційному Веб-сайті.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради