ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

  • 136

Усі ми знаходимось у нелегких умовах, які нам диктує наступ пандемії коронавірусу. З великим занепокоєнням змушений повідомити, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в громаді погіршується. Так, за останній тиждень - плюс 22 підтверджених випадки по Лосинівськійгромаді, хворих – 46.

Ми маємо зрозуміти, що іншого вибору на сьогодні не існує: або ми зупинимо ковід, або ковід зупинить нас. Вакцинація є єдиною альтернативою, але при цьому вона не відміняє дотримання звичайних протиепідемічних норм:

-залишайтеся вдома, якщо ви хворі;

-носіть маску в громадських місцях;

-дотримуйтеся дистанції;

-мийте руки та використовуйте санітайзери.

Вірус стає агресивніший. Новий британський штам зменшив віковий поріг захворювання. Якщо раніше COVID-19 був найбільш вразливим для людей старшого віку, то сьогодні - і для молоді.

На сьогодні єдиним способом розірвати ланцюг захворюваності є вакцинація. На даний час Лосинівська громада забезпечена ефективними та безпечними вакцинами у повному обсязі. Кожен, хто бажає вакцинуватися, може звернутися до свого сімейного лікаря або до Лосинівської чи Галицької амбулаторій.

Шановні жителі Лосинівської громади! Закликаю всіх належним чином дотримуватися карантинних заходів. Щоб уникнути погіршення ситуації щодо захворюваності на коронавірус, кожному мешканцю громади треба проявити відповідальність та вакцинуватися від CОVID-19.

Не забувайте, що від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох односельців.

Бережімо себе! Будьмо здорові та самовідповідальні!

З повагою,

селищний голова Анатолій Стрілець