ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

  • 220

28 жовтня 2021 року о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету (в залі засідань адмінбудівлі Лосинівської селищної ради).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про виконання плану соціально-економічного розвитку громади за 9 місяців 2021 року.

2. Про внесення змін до розпису за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету на 2021 рік».

3. Про організацію підвозу учнів Лосинівської ТГ до місць навчання і в зворотному напрямку у 2021-2022 н. р.

4.  Про роботу комунальних підприємств Лосинівської селищної ради у напрямку покращення якості надання послуг у 2021 році.

5.  Про надання послуг в оформленні субсидій, пільг та інших соціальних виплат населенню Лосинівської територіальної громади у 2021 році.  

6. Про роботу старост Вікторівського, Данинського старостинських округів Лосинівської територіальної громади за 9 місців 2021 року.

7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Лосинівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав О.Коровая та С.Коровай

8. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Лосинівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав А.Бойко

9. Про зарахування осіб до соціального закладу «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) с. Данина.

11. – 16. Про надання матеріальної допомоги.

17. Різне.

- інформація про проведені заходи до дня людей похилого віку та підготовку заходів до дня людей з обмеженими фізичними можливостями (Л.Костюченко, Т.Сукач);

- розгляд листа жителів с. Перемога щодо автобусного сполучення з      смт. Лосинівка та м. Ніжин.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини