ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

  • 209

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Минуло вже 77 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.  

Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя.

В цей день ми вшановуємо пам’ять українців, що стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, схиляємо голови перед світлою пам’яттю  полеглих та усіх  хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

 Висловлюємо глибоку шану, тим, хто пройшов цей важкий і героїчний шлях.

Ми глибоко вдячні тим, хто у нелегкі воєнні роки відстояв свободу рідної землі, врятував її від поневолення, створив передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі.

Ми всі в неоплатному боргу перед вами, дорогі наші ветерани! Ви завжди будете прикладом для молоді.

І скільки б не минуло років, але плинний час не може перервати зв’язок поколінь. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів і сьогодні вони змушені зі зброєю в руках захищати суверенітет та територіальну цілісність нашої держави,  молодь перейняла вашу переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє.

 Щиро вітаю усіх вас, з визначною датою! Бажаю вам міцного здоров’я щастя, добра та довголіття. Мирного неба та віри у славне майбутнє України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ