ПОВАЖНИЙ 101-ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧИЛА ЖИТЕЛЬКА СЕЛА ШАТУРА

Дата: 29.10.2021 15:40

У жовтні гостинно відчинила двері своєї оселі родина Вовк. 29 жовтня відзначають справжнє свято – 101 день народження Уляни Семенівни Вовк.Життєвий та трудовий шлях Уляни Семенівни  заслуговує шани та поваги.

Жінка все своє життя працювала не покладаючи рук. Односельчани поважають Уляну Семенівну за скромність та людяність, чесність та працьовитість.

Все своє життя жінка дарує любов. Спочатку  3-м синам, потім 6-м онукам, 9-м правнукам та 6-м праправнукам.

За дорученням селищного голови  привітала шановану іменинницю  з поважним ювілеєм староста Шатурського старостинського округу Людмила Петренко.

Шановна Уляна Семенівна, від імені селищного голови та виконавчого комітету  Лосинівської селищної ради щиро вітаємо Вас з 101-днем народження. Бажаємо вам міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові та турботи від рідних і близьких людей, родинного затишку та радості душі.

Приємно констатувати, що в нашій громаді мешкають люди такого віку, які є носіями життєвої мудрості та досвіду. Наш обов’язок - шанувати таких людей і всіляко підтримувати їх.