РОБОЧА НАРАДА: ПЛАНУЄМО, ПРАЦЮЄМО, ДІЄМО

  • 266

01 листопада 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів щотижневу робочу нараду, за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

Перед початком наради селищний голова представив присутнім начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради – Станіслава Миколайовича Крапив’янського, побажав йому успіхів, професійних здобутків, налагодження тісної співпраці з педагогічними колективами, громадськістю, органами місцевої влади. Станіслав Миколайович, подякував за  довіру та закликав присутніх до плідної співпраці у вирішенні актуальних питань в освітній галузі.

Під час наради розглянуто актуальні питання. Мова йшла про підготовку матеріалів до засідання сесії Лосинівської селищної ради, підготовку та подачу  проектів Програм на 2022 рік. В ході проведення наради селищний голова акцентував увагу на питання роботи  опалювального сезону на 2021/22 роки та наголосив про «Червону зону» та обмеження для «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Також в ході наради обговорили питання про проведення заходів  з нагоди Дня працівників соціальної сфери України.

Керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Лосинівської селищної ради доповіли про роботу за минулий тиждень та поділилися планами на нинішній.

Детальніше з планом роботи виконавчого комітету Лосинівської селищної ради на період з 01листопада по 05 листопада можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04412461/3d8ac6679dc802713256acff75abb45c.pdf

Підводячи підсумки наради, Лосинівський селищний голова наголосив на відповідальності кожного за доручену справу.

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини