ПРО ЗМІНУ ТИПУ ТА ПОНИЖЕННЯ СТУПЕНІВ ЗЗСО

Дата: 25.08.2021 10:15

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ (Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Лосинівської початкової школи Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ  ( Про зміну типу та пониження ступеню Світанківського закладу загальної середньої освіти Ніжинського району Чернігівської області)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ (Про зміну типу та пониження ступеню Перемозького закладу загальної середньої освіти Ніжинського району Чернігівської області на Перемозьку гімназію Ніжинського району Чернігівської області.)