ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 05.11.2021 08:28

Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша праця сповнена добра, милосердя та тепла.

Працюючи в цій нелегкій сфері, Ви забезпечуєте належний соціальний захист громадян, які цього потребують. На Ваші плечі покладена надзвичайно відповідальна робота - соціальна підтримка населення Лосинівської територіальної громади.

У нашій громаді щодня 31 соціальний працівник здійснює соціальний захист населення - піклуючись про людей, їх майбутнє. Шановні працівники соціальної сфери, своєю турботою, а іноді посмішкою та добрим словом, Ви даруєте людям віру та надію у завтрашній день, у майбутнє. Щиро дякую Вам за сумлінну працю.

У цей святковий день зичу Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Натхнення Вам і успіхів у Вашій благородній справі!

З повагою,

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ