Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Працівники культури нашої громади щодня і невтомно працюють над збереженням і розвитком багатовікових традицій духовності і культури, народної творчості, інтелектуальних надбань, щиро вдячний Вам за це!

Вітаючи вас з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Творчих вам здобутків, миру, любові та злагоди.

селищний голова Анатолій СТРІЛЕЦЬ