Рішення виконавчого комітету від 26.02.2021

Дата: 27.02.2021 10:07

50. Про виконання плану соціально-економічного розвитку та бюджету громади за 2020 рік.

51. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

52. Про стан військового обліку в Лосинівській селищній раді.

53. Про стан надання первинної медичної допомоги населенню Лосинівської громади.

54. Про надання матеріальної допомоги Авраменко М.В.

55. Про надання матеріальної допомоги Гавриш К.М.

56. Про надання матеріальної допомоги Думенко Л.В.

57. Про надання матеріальної допомоги Лисенко Л.Г.

58. Про надання матеріальної допомоги Литовченко М.І.

59. Про надання матеріальної допомоги Нужі О.В.

60. Про надання матеріальної допомоги Побрусило О.В.

61. Про надання матеріальної допомоги Покрасьон О.М.

62. Про надання матеріальної допомоги Пономаренко Г.О.

63. Про надання матеріальної допомоги Савищенку М.В.

64. Про надання матеріальної допомоги Тимченко М.Ф.

65. Про надання матеріальної допомоги Хлібик Г.П.

66. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії приватним підприємством «Тепло-енергія Плюс» установ Лосинівської селищної ради

67. Про надання дозволу щодо влаштування дітей на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання.

68. Про надання дозволу  на вчинення правочину щодо належного дитині майна, право власності на яке або право користування яким вона має.

69. Про надання дозволу на подовження перебування Бойка Веніаміна в КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

70. Про надання дозволу на подовження перебування Бойка Владислава в КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

71. Про затвердження складу, Положення комісії з перевірки стану військового обліку призовників, віськовозобов’язаних на території Лосинівської селищної ради та плану проведення перевірок.

72. Про підготовку та відзначення Міжнародного жіночого дня в Лосинівській територіальній громаді.

73. Про затвердження плану заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року.

74. Про затвердження плану заходів з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

75. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житлова будівля) с. Шатура.