Рішення виконавчого комітету від 28.04.2021

Дата: 02.05.2021 10:20

1. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей Лосинівської територіальної громади у 2021 році.

2. Про стан  кадрової роботи у виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради у 2021 році.

3. Про стан автобусного сполучення та пропозиції щодо його вдосконалення на території Лосинівської селищної ради.

4. Про затвердження переліку територій, закріплених за підприємствами, установами, організаціями Лосинівської територіальної громади, щодо проведення їх благоустрою і утримання в належному санітарному стані.

5. Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень.

6. Про шкідливість використання штучних квітів в місцях поховання, біля пам'ятників, обелісків, пам'ятних знаків на території Лосинівської селищної ради.

7.  Про надання матеріальної допомоги.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Про надання матеріальної допомоги.

10. Про надання матеріальної допомоги.

11. Про надання матеріальної допомоги.Фото без опису

12. Про надання матеріальної допомоги.

13. Про надання матеріальної допомоги.

14. Про надання матеріальної допомоги.

15. Про надання матеріальної допомоги.

16. Про надання пільги по сплаті за проживання в соціальному закладі «Гуртожиток «Турбота» центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

17. Про погодження «Положення про надання відпусток працівникам Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради в межах України та за кордон».

18. Про надання дозволу щодо влаштування дітей на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання.

19. Про надання дозволу  на вчинення правочину на укладення договору оренди земельних ділянок від імені малолітнього сина.

20. Про надання дозволу на купівлю будинку, в якому зареєстровані її малолітні діти.

21. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування

22. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо неучасті батька у вихованні дітей

23. Про підготовку та відзначення Дня памяті і примирення та Дня Перемоги на території Лосинівської селищної громади.

24. Про затвердження калькуляції плати за професійне навчання курсантів (водіїв автотранспортних засобів категорії "В") в Лосинівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.